Hotels in Nha Trang, Vietnam

Hotels in Nha Trang

Hotels in Nha Trang beginnen op dit moment rond € 12 per nacht voor twee personen, met € 26 als gangbare prijs en € 24 voor een comfortabele 4-sterrenkamer. Van de 215 accommodaties die we hier kunnen boeken geldt: 89% van de kamers is kosteloos te annuleren; 61% heeft ontbijt inbegrepen of biedt het aan; de gemiddelde gastbeoordeling is 8.7/10.

Live prijzen, gecontroleerd op 2026-10-08 voor twee nachten over 30 dagen. Jouw datums wijken af — zoek je eigen datums.

Po Nagar, Christ the King Cathedral en Yersin Museum trekken de meeste bezoekers naar Nha Trang, en de hotels hieronder liggen daar binnen bereik van. We kunnen hier 215 accommodaties boeken, vanaf € 12 per nacht voor twee volwassenen, met € 26 als gangbare prijs. Ongeveer 89% van de kamers is kosteloos te annuleren, en de gemiddelde gastbeoordeling is 8.7/10. Je betaalt in VND, en de dong heeft nog meer nullen dan de roepia. Contant is koning; pinnen kan in hotels en grotere zaken.

Wat hotels kosten in Nha Trang

Per nacht voor twee volwassenen, inclusief belastingen en toeslagen voor zover de accommodatie die doorgeeft. Gebaseerd op de 215 boekbare accommodaties die we vonden voor twee nachten doordeweeks, over een maand.

Hotelprijzen in Nha Trang per nacht
Goedkoopst beschikbaar€ 8
Gangbare vanafprijs€ 12
Onderste kwart van de markt€ 18
Gangbare (mediane) prijs€ 26
Bovenste kwart€ 41
Gangbaar 3 sterren€ 16
Gangbaar 4 sterren€ 24
Gangbaar 5 sterren€ 48

Best beoordeelde hotels in Nha Trang

De best beoordeelde accommodaties met een serieus aantal gastbeoordelingen, beschikbaar op onze voorbeelddatums.

Beste prijs-kwaliteit in Nha Trang

Beoordeeld met 8/10 of hoger en geprijsd op of onder de stadsmediaan — precies waar de meeste reizigers naar op zoek zijn.

Wat te doen in Nha Trang

De plekken die reizigers hier het vaakst opzoeken, gerangschikt naar hoe breed er over geschreven wordt. De meeste liggen binnen bereik van de hotels hierboven.

Po Nagar

8th century Hindu temples complex in Nha Trang, Vietnam

11.8 km van het centrum
Christ the King Cathedral

church in Nha Trang, Vietnam

11.6 km van het centrum
Yersin Museum

museum

11.0 km van het centrum
Nha Trang Stadium11.2 km van het centrum

Waar Nha Trang ligt, en wat er in de buurt is

Nha Trang ligt in Vietnam op 12.2085° N, 109.2871° E. Elk hotel hieronder staat op de live kaart, zodat je meteen ziet welke op loopafstand liggen van waar je voor komt en welke een taxirit verderop zijn.

Afstanden zijn hemelsbreed vanaf het centrum.

  • Po Nagar11.8 km van het centrum
  • Christ the King Cathedral11.6 km van het centrum
  • Yersin Museum11.0 km van het centrum
  • Nha Trang Stadium11.2 km van het centrum
Nha Trang op de kaart openenLive prijzen per hotel

Hotels bij de bezienswaardigheden

Kamers op loopafstand van waar je eigenlijk voor komt.

Handig om te weten in Vietnam

Valuta
VND (₫) — De dong heeft nog meer nullen dan de roepia. Contant is koning; pinnen kan in hotels en grotere zaken.
Taal
Vietnamees. In toeristische gebieden spreekt men Engels.
Stekker & spanning
Type A/C, 220V. Neem een adapter mee als je stekkers afwijken.
Fooien
Niet traditioneel, maar in de toeristische sector inmiddels gewaardeerd.
Alarmnummer
113 (politie), 115 (ambulance)
Goed om te weten voordat je gaat

Oversteken doe je rustig en met een constante snelheid — scooters rijden om je heen. Stop niet halverwege. Spreek een taxiprijs af of gebruik Grab.

Maakt de week die je kiest uit in Nha Trang?

Enigszins. Over drie losse doordeweekse verblijven verschilde de gangbare prijs in Nha Trang een factor 1,54 — het kijken waard als je datums kunnen schuiven, maar hier valt de grootste winst niet. Hoe we dit meten.

Waarom hier boeken

Geen boekingskosten

De prijs die je ziet is inclusief onze marge en de belastingen die de accommodatie doorgeeft. Bij het afrekenen komt er niets bij.

Gratis annuleren op de meeste kamers

Elk tarief vermeldt zijn eigen uiterste datum, en je annuleert zelf zonder te bellen.

Prijzen op de kaart

Zie wat elke accommodatie kost voordat je klikt, en doorzoek elke wijk door de kaart te verslepen.

Eén bevestiging

Je krijgt een referentie die de accommodatie direct kan opzoeken, en een pagina om je boeking te bekijken of te annuleren.

Veelgestelde vragen over Nha Trang

Wat kost een hotel in Nha Trang per nacht?

Op dit moment beginnen de goedkoopste boekbare kamers rond € 12 per nacht voor twee personen, de gangbare prijs is € 26 en het bovenste kwart van de markt begint bij € 41. Prijzen bewegen mee met het seizoen en de dag van de week, dus controleer je eigen datums.

Kan ik in Nha Trang een hotel boeken met gratis annuleren?

Ja — ongeveer 89% van de beschikbare kamers in Nha Trang is kosteloos te annuleren tot een datum die de accommodatie zelf bepaalt, meestal 24 tot 72 uur voor aankomst. Gebruik het filter voor gratis annuleren om alleen die tarieven te zien.

Welke valuta gebruiken ze in Vietnam?

De VND (₫). De dong heeft nog meer nullen dan de roepia. Contant is koning; pinnen kan in hotels en grotere zaken.

Moet ik fooi geven in Vietnam?

Niet traditioneel, maar in de toeristische sector inmiddels gewaardeerd.

Wat is er te doen in Nha Trang?

De bekendste plekken zijn Po Nagar, Christ the King Cathedral, Yersin Museum, Nha Trang Stadium. Hierboven staat er meer over in het blok met wat er te doen is.

Is Nha Trang in een andere week goedkoper?

Enigszins. Over drie losse doordeweekse verblijven verschilde de gangbare prijs in Nha Trang een factor 1,54 — het kijken waard als je datums kunnen schuiven, maar hier valt de grootste winst niet.

Verder kijken

Bestemmingen in de buurt