Hotels in Siem Reap, Cambodia

Hotels in Siem Reap

Hotels in Siem Reap beginnen op dit moment rond € 17 per nacht voor twee personen, met € 41 als gangbare prijs en € 39 voor een comfortabele 4-sterrenkamer. Van de 241 accommodaties die we hier kunnen boeken geldt: 85% van de kamers is kosteloos te annuleren; 58% heeft ontbijt inbegrepen of biedt het aan; de gemiddelde gastbeoordeling is 9.2/10.

Live prijzen, gecontroleerd op 2026-10-08 voor twee nachten over 30 dagen. Jouw datums wijken af — zoek je eigen datums.

Angkor Wat, Angkor en Angkor Thom trekken de meeste bezoekers naar Siem Reap, en de hotels hieronder liggen daar binnen bereik van. We kunnen hier 241 accommodaties boeken, vanaf € 17 per nacht voor twee volwassenen, met € 41 als gangbare prijs. Ongeveer 85% van de kamers is kosteloos te annuleren, en de gemiddelde gastbeoordeling is 9.2/10. Je betaalt in KHR, en boven een paar dollar rekent men in Amerikaanse dollars af en krijg je riel als wisselgeld. Neem schone, ongescheurde biljetten mee — beschadigde worden geweigerd.

Wat hotels kosten in Siem Reap

Per nacht voor twee volwassenen, inclusief belastingen en toeslagen voor zover de accommodatie die doorgeeft. Gebaseerd op de 241 boekbare accommodaties die we vonden voor twee nachten doordeweeks, over een maand.

Hotelprijzen in Siem Reap per nacht
Goedkoopst beschikbaar€ 9
Gangbare vanafprijs€ 17
Onderste kwart van de markt€ 27
Gangbare (mediane) prijs€ 41
Bovenste kwart€ 74
Gangbaar 3 sterren€ 26
Gangbaar 4 sterren€ 39
Gangbaar 5 sterren€ 94

Best beoordeelde hotels in Siem Reap

De best beoordeelde accommodaties met een serieus aantal gastbeoordelingen, beschikbaar op onze voorbeelddatums.

Beste prijs-kwaliteit in Siem Reap

Beoordeeld met 8/10 of hoger en geprijsd op of onder de stadsmediaan — precies waar de meeste reizigers naar op zoek zijn.

Wat te doen in Siem Reap

De plekken die reizigers hier het vaakst opzoeken, gerangschikt naar hoe breed er over geschreven wordt. De meeste liggen binnen bereik van de hotels hierboven.

Angkor Wat

Hindu-Buddhist temple complex in Cambodia

5.7 km van het centrum
Angkor

former capital city; region of Cambodia

8.4 km van het centrum
Angkor Thom

archaeological site and Hindu empire in Cambodia

9.1 km van het centrum
Bayon

Khmer temple in Cambodia

8.8 km van het centrum
Baphuon

temple

9.1 km van het centrum
Ta Prohm

Buddhist temple in Siem Reap, Cambodia

8.8 km van het centrum
Banteay Kdei

temple

8.7 km van het centrum
Preah Ko

archaeological site in Siem Reap, Cambodia

12.5 km van het centrum
Preah Khan

Angkor temple (Cambodia)

11.2 km van het centrum
Baksei Chamkrong

temple

7.1 km van het centrum

Waar Siem Reap ligt, en wat er in de buurt is

Siem Reap ligt in Cambodja op 13.3618° N, 103.8590° E. Elk hotel hieronder staat op de live kaart, zodat je meteen ziet welke op loopafstand liggen van waar je voor komt en welke een taxirit verderop zijn.

Afstanden zijn hemelsbreed vanaf het centrum.

  • Angkor Wat5.7 km van het centrum
  • Angkor8.4 km van het centrum
  • Angkor Thom9.1 km van het centrum
  • Bayon8.8 km van het centrum
  • Baphuon9.1 km van het centrum
  • Ta Prohm8.8 km van het centrum
Siem Reap op de kaart openenLive prijzen per hotel

Handig om te weten in Cambodja

Valuta
KHR (៛) — Boven een paar dollar rekent men in Amerikaanse dollars af en krijg je riel als wisselgeld. Neem schone, ongescheurde biljetten mee — beschadigde worden geweigerd.
Taal
Khmer. In Siem Reap en Phnom Penh spreekt men goed Engels.
Stekker & spanning
Type A/C/G, 230V. Neem een adapter mee als je stekkers afwijken.
Fooien
Eén tot twee dollar per dag voor tuktukchauffeurs en kamerdienst wordt gewaardeerd.
Alarmnummer
117 (politie), 119 (ambulance)
Goed om te weten voordat je gaat

Angkor-tickets koop je alleen bij het officiële ticketkantoor, niet bij de tempels. Begin bij zonsopgang: om 10:00 pieken de hitte en de drukte allebei.

Maakt de week die je kiest uit in Siem Reap?

Nauwelijks. Over drie losse doordeweekse verblijven bleef de gangbare prijs in Siem Reap binnen een factor 1,07, dus je kunt gerust de datums boeken die jou uitkomen zonder naar een goedkopere week te zoeken. Hoe we dit meten.

Waarom hier boeken

Geen boekingskosten

De prijs die je ziet is inclusief onze marge en de belastingen die de accommodatie doorgeeft. Bij het afrekenen komt er niets bij.

Gratis annuleren op de meeste kamers

Elk tarief vermeldt zijn eigen uiterste datum, en je annuleert zelf zonder te bellen.

Prijzen op de kaart

Zie wat elke accommodatie kost voordat je klikt, en doorzoek elke wijk door de kaart te verslepen.

Eén bevestiging

Je krijgt een referentie die de accommodatie direct kan opzoeken, en een pagina om je boeking te bekijken of te annuleren.

Veelgestelde vragen over Siem Reap

Wat kost een hotel in Siem Reap per nacht?

Op dit moment beginnen de goedkoopste boekbare kamers rond € 17 per nacht voor twee personen, de gangbare prijs is € 41 en het bovenste kwart van de markt begint bij € 74. Prijzen bewegen mee met het seizoen en de dag van de week, dus controleer je eigen datums.

Kan ik in Siem Reap een hotel boeken met gratis annuleren?

Ja — ongeveer 85% van de beschikbare kamers in Siem Reap is kosteloos te annuleren tot een datum die de accommodatie zelf bepaalt, meestal 24 tot 72 uur voor aankomst. Gebruik het filter voor gratis annuleren om alleen die tarieven te zien.

Welke valuta gebruiken ze in Cambodja?

De KHR (៛). Boven een paar dollar rekent men in Amerikaanse dollars af en krijg je riel als wisselgeld. Neem schone, ongescheurde biljetten mee — beschadigde worden geweigerd.

Moet ik fooi geven in Cambodja?

Eén tot twee dollar per dag voor tuktukchauffeurs en kamerdienst wordt gewaardeerd.

Wat is er te doen in Siem Reap?

De bekendste plekken zijn Angkor Wat, Angkor, Angkor Thom, Bayon, Baphuon. Hierboven staat er meer over in het blok met wat er te doen is.

Is Siem Reap in een andere week goedkoper?

Nauwelijks. Over drie losse doordeweekse verblijven bleef de gangbare prijs in Siem Reap binnen een factor 1,07, dus je kunt gerust de datums boeken die jou uitkomen zonder naar een goedkopere week te zoeken.

Verder kijken

Bestemmingen in de buurt