Hotels in Hanoi, Vietnam
Photo: Quangnlnhe182394 · CC0

Hotels in Hanoi

Hotels in Hanoi beginnen op dit moment rond € 26 per nacht voor twee personen, met € 67 als gangbare prijs en € 68 voor een comfortabele 4-sterrenkamer. Van de 305 accommodaties die we hier kunnen boeken geldt: 76% van de kamers is kosteloos te annuleren; 74% heeft ontbijt inbegrepen of biedt het aan; de gemiddelde gastbeoordeling is 9.2/10.

Live prijzen, gecontroleerd op 2026-10-08 voor twee nachten over 30 dagen. Jouw datums wijken af — zoek je eigen datums.

Ho Chi Minh Mausoleum, My Dinh National Stadium en Presidential Palace of Vietnam trekken de meeste bezoekers naar Hanoi, en de hotels hieronder liggen daar binnen bereik van. We kunnen hier 305 accommodaties boeken, vanaf € 26 per nacht voor twee volwassenen, met € 67 als gangbare prijs. Ongeveer 76% van de kamers is kosteloos te annuleren, en de gemiddelde gastbeoordeling is 9.2/10. Je betaalt in VND, en de dong heeft nog meer nullen dan de roepia. Contant is koning; pinnen kan in hotels en grotere zaken.

Wat hotels kosten in Hanoi

Per nacht voor twee volwassenen, inclusief belastingen en toeslagen voor zover de accommodatie die doorgeeft. Gebaseerd op de 305 boekbare accommodaties die we vonden voor twee nachten doordeweeks, over een maand.

Hotelprijzen in Hanoi per nacht
Goedkoopst beschikbaar€ 18
Gangbare vanafprijs€ 26
Onderste kwart van de markt€ 45
Gangbare (mediane) prijs€ 67
Bovenste kwart€ 99
Gangbaar 3 sterren€ 46
Gangbaar 4 sterren€ 68
Gangbaar 5 sterren€ 111

Best beoordeelde hotels in Hanoi

De best beoordeelde accommodaties met een serieus aantal gastbeoordelingen, beschikbaar op onze voorbeelddatums.

Beste prijs-kwaliteit in Hanoi

Beoordeeld met 8/10 of hoger en geprijsd op of onder de stadsmediaan — precies waar de meeste reizigers naar op zoek zijn.

Wat te doen in Hanoi

De plekken die reizigers hier het vaakst opzoeken, gerangschikt naar hoe breed er over geschreven wordt. De meeste liggen binnen bereik van de hotels hierboven.

Ho Chi Minh Mausoleum

national mausoleum in Hanoi, Vietnam

1.0 km van het centrum
My Dinh National Stadium

stadium in Hanoi, Vietnam

7.4 km van het centrum
Presidential Palace of Vietnam

Vietnamese palace

1.3 km van het centrum
Ba Ðình Square

square in Hanoi, Vietnam

1.0 km van het centrum
Hàng Đẫy Stadium

stadium in Hanoi, Vietnam

in het centrum
Hanoi Opera House

theatre in Hanoi, Vietnam

2.5 km van het centrum
Vietnam National Museum of Fine Arts

museum in Hanoi, Vietnam, showcasing Vietnam's fine arts from every historical period

in het centrum

Waar Hanoi ligt, en wat er in de buurt is

Hanoi ligt in Vietnam op 21.0278° N, 105.8342° E. Elk hotel hieronder staat op de live kaart, zodat je meteen ziet welke op loopafstand liggen van waar je voor komt en welke een taxirit verderop zijn.

Afstanden zijn hemelsbreed vanaf het centrum.

  • Ho Chi Minh Mausoleum1.0 km van het centrum
  • My Dinh National Stadium7.4 km van het centrum
  • Presidential Palace of Vietnam1.3 km van het centrum
  • Ba Ðình Square1.0 km van het centrum
  • Hàng Đẫy Stadiumin het centrum
  • Hanoi Opera House2.5 km van het centrum
Hanoi op de kaart openenLive prijzen per hotel

Hotels bij de bezienswaardigheden

Kamers op loopafstand van waar je eigenlijk voor komt.

Handig om te weten in Vietnam

Valuta
VND (₫) — De dong heeft nog meer nullen dan de roepia. Contant is koning; pinnen kan in hotels en grotere zaken.
Taal
Vietnamees. In toeristische gebieden spreekt men Engels.
Stekker & spanning
Type A/C, 220V. Neem een adapter mee als je stekkers afwijken.
Fooien
Niet traditioneel, maar in de toeristische sector inmiddels gewaardeerd.
Alarmnummer
113 (politie), 115 (ambulance)
Goed om te weten voordat je gaat

Oversteken doe je rustig en met een constante snelheid — scooters rijden om je heen. Stop niet halverwege. Spreek een taxiprijs af of gebruik Grab.

Maakt de week die je kiest uit in Hanoi?

Nauwelijks. Over drie losse doordeweekse verblijven bleef de gangbare prijs in Hanoi binnen een factor 1,08, dus je kunt gerust de datums boeken die jou uitkomen zonder naar een goedkopere week te zoeken. Hoe we dit meten.

Waarom hier boeken

Geen boekingskosten

De prijs die je ziet is inclusief onze marge en de belastingen die de accommodatie doorgeeft. Bij het afrekenen komt er niets bij.

Gratis annuleren op de meeste kamers

Elk tarief vermeldt zijn eigen uiterste datum, en je annuleert zelf zonder te bellen.

Prijzen op de kaart

Zie wat elke accommodatie kost voordat je klikt, en doorzoek elke wijk door de kaart te verslepen.

Eén bevestiging

Je krijgt een referentie die de accommodatie direct kan opzoeken, en een pagina om je boeking te bekijken of te annuleren.

Veelgestelde vragen over Hanoi

Wat kost een hotel in Hanoi per nacht?

Op dit moment beginnen de goedkoopste boekbare kamers rond € 26 per nacht voor twee personen, de gangbare prijs is € 67 en het bovenste kwart van de markt begint bij € 99. Prijzen bewegen mee met het seizoen en de dag van de week, dus controleer je eigen datums.

Kan ik in Hanoi een hotel boeken met gratis annuleren?

Ja — ongeveer 76% van de beschikbare kamers in Hanoi is kosteloos te annuleren tot een datum die de accommodatie zelf bepaalt, meestal 24 tot 72 uur voor aankomst. Gebruik het filter voor gratis annuleren om alleen die tarieven te zien.

Welke valuta gebruiken ze in Vietnam?

De VND (₫). De dong heeft nog meer nullen dan de roepia. Contant is koning; pinnen kan in hotels en grotere zaken.

Moet ik fooi geven in Vietnam?

Niet traditioneel, maar in de toeristische sector inmiddels gewaardeerd.

Wat is er te doen in Hanoi?

De bekendste plekken zijn Ho Chi Minh Mausoleum, My Dinh National Stadium, Presidential Palace of Vietnam, Ba Ðình Square, Hàng Đẫy Stadium. Hierboven staat er meer over in het blok met wat er te doen is.

Is Hanoi in een andere week goedkoper?

Nauwelijks. Over drie losse doordeweekse verblijven bleef de gangbare prijs in Hanoi binnen een factor 1,08, dus je kunt gerust de datums boeken die jou uitkomen zonder naar een goedkopere week te zoeken.

Verder kijken

Bestemmingen in de buurt