Hotels in Tokyo, Japan
Photo: Morio · CC BY-SA 3.0

Hotels in Tokio

Hotels in Tokio beginnen op dit moment rond € 86 per nacht voor twee personen, met € 132 als gangbare prijs en € 174 voor een comfortabele 4-sterrenkamer. Van de 388 accommodaties die we hier kunnen boeken geldt: 75% van de kamers is kosteloos te annuleren; 30% heeft ontbijt inbegrepen of biedt het aan; de gemiddelde gastbeoordeling is 8.6/10.

Live prijzen, gecontroleerd op 2026-10-08 voor twee nachten over 30 dagen. Jouw datums wijken af — zoek je eigen datums.

Tokyo Tower, Ueno Imperial Grant Park en National Museum of Western Art trekken de meeste bezoekers naar Tokio, en de hotels hieronder liggen daar binnen bereik van. We kunnen hier 388 accommodaties boeken, vanaf € 86 per nacht voor twee volwassenen, met € 132 als gangbare prijs. Ongeveer 75% van de kamers is kosteloos te annuleren, en de gemiddelde gastbeoordeling is 8.6/10. Je betaalt in JPY, en contant geld is er belangrijker dan je verwacht. Pinnen kan in ketens en warenhuizen, maar kleine restaurants en tempels willen contant. 7-Eleven-automaten nemen buitenlandse passen aan.

Wat hotels kosten in Tokio

Per nacht voor twee volwassenen, inclusief belastingen en toeslagen voor zover de accommodatie die doorgeeft. Gebaseerd op de 388 boekbare accommodaties die we vonden voor twee nachten doordeweeks, over een maand.

Hotelprijzen in Tokio per nacht
Goedkoopst beschikbaar€ 69
Gangbare vanafprijs€ 86
Onderste kwart van de markt€ 101
Gangbare (mediane) prijs€ 132
Bovenste kwart€ 205
Gangbaar 3 sterren€ 107
Gangbaar 4 sterren€ 174
Gangbaar 5 sterren€ 411

Best beoordeelde hotels in Tokio

De best beoordeelde accommodaties met een serieus aantal gastbeoordelingen, beschikbaar op onze voorbeelddatums.

Beste prijs-kwaliteit in Tokio

Beoordeeld met 8/10 of hoger en geprijsd op of onder de stadsmediaan — precies waar de meeste reizigers naar op zoek zijn.

Wat te doen in Tokio

De plekken die reizigers hier het vaakst opzoeken, gerangschikt naar hoe breed er over geschreven wordt. De meeste liggen binnen bereik van de hotels hierboven.

Tokyo Tower

tower in Tokyo, Japan

8.8 km van het centrum
Ueno Imperial Grant Park

park in Tokyo, Japan

11.6 km van het centrum
National Museum of Western Art

art museum in Tokyo, Japan

12.1 km van het centrum
Ajinomoto Stadium

multi-purpose stadium in Chofu, Tokyo, Japan

11.2 km van het centrum
Tokyo Mosque

mosque in Japan

2.5 km van het centrum
National Art Center, Tokyo

art museum in Tokyo, Japan

7.0 km van het centrum
St. Mary's Cathedral

seat of the Roman Catholic Archdiocese of Tokyo

8.1 km van het centrum
Ghibli Museum

art museum in Mitaka, Tokyo, Japan

7.5 km van het centrum
Yoyogi Park

park

4.3 km van het centrum
Ueno Zoo

zoo in Tokyo, Japan

11.9 km van het centrum

Waar Tokio ligt, en wat er in de buurt is

Tokio ligt in Japan op 35.6762° N, 139.6503° E. Elk hotel hieronder staat op de live kaart, zodat je meteen ziet welke op loopafstand liggen van waar je voor komt en welke een taxirit verderop zijn.

Afstanden zijn hemelsbreed vanaf het centrum.

  • Tokyo Tower8.8 km van het centrum
  • Ueno Imperial Grant Park11.6 km van het centrum
  • National Museum of Western Art12.1 km van het centrum
  • Ajinomoto Stadium11.2 km van het centrum
  • Tokyo Mosque2.5 km van het centrum
  • National Art Center, Tokyo7.0 km van het centrum
Tokio op de kaart openenLive prijzen per hotel

Hotels per wijk in Tokio

Elk hiervan heeft een eigen pagina met live prijzen voor dat deel van de stad.

Hotels bij de bezienswaardigheden

Kamers op loopafstand van waar je eigenlijk voor komt.

Handig om te weten in Japan

Valuta
JPY (¥) — Contant geld is er belangrijker dan je verwacht. Pinnen kan in ketens en warenhuizen, maar kleine restaurants en tempels willen contant. 7-Eleven-automaten nemen buitenlandse passen aan.
Taal
Japans. Buiten de hotels is Engels beperkt, maar men doet enorm zijn best.
Stekker & spanning
Type A/B, 100V. Neem een adapter mee als je stekkers afwijken.
Fooien
Geen fooi. Het wordt oprecht als vreemd ervaren en soms geweigerd.
Alarmnummer
110 (politie), 119 (ambulance)
Goed om te weten voordat je gaat

De Japan Rail Pass moet je in veel gevallen vóór aankomst kopen. Koffers meenemen in de shinkansen vereist tegenwoordig een reservering voor de grote-bagageplek.

Maakt de week die je kiest uit in Tokio?

Enigszins. Over drie losse doordeweekse verblijven verschilde de gangbare prijs in Tokio een factor 1,79 — het kijken waard als je datums kunnen schuiven, maar hier valt de grootste winst niet. Hoe we dit meten.

Waarom hier boeken

Geen boekingskosten

De prijs die je ziet is inclusief onze marge en de belastingen die de accommodatie doorgeeft. Bij het afrekenen komt er niets bij.

Gratis annuleren op de meeste kamers

Elk tarief vermeldt zijn eigen uiterste datum, en je annuleert zelf zonder te bellen.

Prijzen op de kaart

Zie wat elke accommodatie kost voordat je klikt, en doorzoek elke wijk door de kaart te verslepen.

Eén bevestiging

Je krijgt een referentie die de accommodatie direct kan opzoeken, en een pagina om je boeking te bekijken of te annuleren.

Veelgestelde vragen over Tokio

Wat kost een hotel in Tokio per nacht?

Op dit moment beginnen de goedkoopste boekbare kamers rond € 86 per nacht voor twee personen, de gangbare prijs is € 132 en het bovenste kwart van de markt begint bij € 205. Prijzen bewegen mee met het seizoen en de dag van de week, dus controleer je eigen datums.

Kan ik in Tokio een hotel boeken met gratis annuleren?

Ja — ongeveer 75% van de beschikbare kamers in Tokio is kosteloos te annuleren tot een datum die de accommodatie zelf bepaalt, meestal 24 tot 72 uur voor aankomst. Gebruik het filter voor gratis annuleren om alleen die tarieven te zien.

Welke valuta gebruiken ze in Japan?

De JPY (¥). Contant geld is er belangrijker dan je verwacht. Pinnen kan in ketens en warenhuizen, maar kleine restaurants en tempels willen contant. 7-Eleven-automaten nemen buitenlandse passen aan.

Moet ik fooi geven in Japan?

Geen fooi. Het wordt oprecht als vreemd ervaren en soms geweigerd.

Wat is er te doen in Tokio?

De bekendste plekken zijn Tokyo Tower, Ueno Imperial Grant Park, National Museum of Western Art, Ajinomoto Stadium, Tokyo Mosque. Hierboven staat er meer over in het blok met wat er te doen is.

Is Tokio in een andere week goedkoper?

Enigszins. Over drie losse doordeweekse verblijven verschilde de gangbare prijs in Tokio een factor 1,79 — het kijken waard als je datums kunnen schuiven, maar hier valt de grootste winst niet.

Verder kijken

Bestemmingen in de buurt