Hotels in Washington, United States
Photo: Ralf Roletschek (talk) - Infos über Fahrräder auf fahrradmonteur.de Wi · CC BY-SA 3.0

Hotels in Washington

Hotels in Washington beginnen op dit moment rond € 87 per nacht voor twee personen, met € 188 als gangbare prijs en € 204 voor een comfortabele 4-sterrenkamer. Van de 269 accommodaties die we hier kunnen boeken geldt: 55% van de kamers is kosteloos te annuleren; 37% heeft ontbijt inbegrepen of biedt het aan; de gemiddelde gastbeoordeling is 8.4/10.

Live prijzen, gecontroleerd op 2026-10-08 voor twee nachten over 30 dagen. Jouw datums wijken af — zoek je eigen datums.

Smithsonian Institution, Lincoln Memorial en National Mall trekken de meeste bezoekers naar Washington, en de hotels hieronder liggen daar binnen bereik van. We kunnen hier 269 accommodaties boeken, vanaf € 87 per nacht voor twee volwassenen, met € 188 als gangbare prijs. Ongeveer 55% van de kamers is kosteloos te annuleren, en de gemiddelde gastbeoordeling is 8.4/10. Je betaalt in USD, en overal kaart; houd wat contant geld bij je voor fooien. Prijzen op schappen en menukaarten zijn EXCLUSIEF sales tax, die komt er bij het afrekenen bij.

Wat hotels kosten in Washington

Per nacht voor twee volwassenen, inclusief belastingen en toeslagen voor zover de accommodatie die doorgeeft. Gebaseerd op de 269 boekbare accommodaties die we vonden voor twee nachten doordeweeks, over een maand.

Hotelprijzen in Washington per nacht
Goedkoopst beschikbaar€ 64
Gangbare vanafprijs€ 87
Onderste kwart van de markt€ 133
Gangbare (mediane) prijs€ 188
Bovenste kwart€ 265
Gangbaar 3 sterren€ 176
Gangbaar 4 sterren€ 204
Gangbaar 5 sterren€ 498

Best beoordeelde hotels in Washington

De best beoordeelde accommodaties met een serieus aantal gastbeoordelingen, beschikbaar op onze voorbeelddatums.

Beste prijs-kwaliteit in Washington

Beoordeeld met 8/10 of hoger en geprijsd op of onder de stadsmediaan — precies waar de meeste reizigers naar op zoek zijn.

Wat te doen in Washington

De plekken die reizigers hier het vaakst opzoeken, gerangschikt naar hoe breed er over geschreven wordt. De meeste liggen binnen bereik van de hotels hierboven.

Smithsonian Institution

group of museums and research centers administered by the United States government

2.2 km van het centrum
Lincoln Memorial

memorial in Washington, D.C., United States

2.3 km van het centrum
National Mall

park in Washington, D.C.

2.3 km van het centrum
United States Holocaust Memorial Museum

United States' official memorial to the Holocaust in Washington, D.C.

2.3 km van het centrum
National Museum of Women in the Arts

art museum in Washington, D.C., United States

1.0 km van het centrum
Ford's Theatre

theater in Washington, DC

1.5 km van het centrum
Robert F. Kennedy Memorial Stadium

former stadium in Washington, D.C.

5.9 km van het centrum
National Museum of the American Indian

museum in Washington, D.C., a division of the Smithsonian Institution

2.7 km van het centrum
National Museum of African Art

museum about African Art located in Washington, D.C., a division of the Smithsonian Institution

2.4 km van het centrum
National Portrait Gallery

art museum in Washington, D.C., a division of the Smithsonian Institution

1.6 km van het centrum

Waar Washington ligt, en wat er in de buurt is

Washington ligt in Verenigde Staten op 38.9072° N, 77.0369° W. Elk hotel hieronder staat op de live kaart, zodat je meteen ziet welke op loopafstand liggen van waar je voor komt en welke een taxirit verderop zijn.

Afstanden zijn hemelsbreed vanaf het centrum.

  • Smithsonian Institution2.2 km van het centrum
  • Lincoln Memorial2.3 km van het centrum
  • National Mall2.3 km van het centrum
  • United States Holocaust Memorial Museum2.3 km van het centrum
  • National Museum of Women in the Arts1.0 km van het centrum
  • Ford's Theatre1.5 km van het centrum
Washington op de kaart openenLive prijzen per hotel

Hotels per wijk in Washington

Elk hiervan heeft een eigen pagina met live prijzen voor dat deel van de stad.

Hotels bij de bezienswaardigheden

Kamers op loopafstand van waar je eigenlijk voor komt.

Handig om te weten in Verenigde Staten

Valuta
USD ($) — Overal kaart; houd wat contant geld bij je voor fooien. Prijzen op schappen en menukaarten zijn EXCLUSIEF sales tax, die komt er bij het afrekenen bij.
Taal
Engels.
Stekker & spanning
Type A/B, 120V. Neem een adapter mee als je stekkers afwijken.
Fooien
Fooi is onderdeel van het loon: 18 à 20% in restaurants, $2 tot $5 per nacht voor de kamerdienst, $1 tot $2 per koffer voor de kruier.
Alarmnummer
911
Goed om te weten voordat je gaat

Resort fees en parkeerkosten worden vaak pas bij de accommodatie in rekening gebracht, bovenop het kamertarief. Vraag altijd wat het totaal per nacht wordt.

Maakt de week die je kiest uit in Washington?

Nauwelijks. Over drie losse doordeweekse verblijven bleef de gangbare prijs in Washington binnen een factor 1,08, dus je kunt gerust de datums boeken die jou uitkomen zonder naar een goedkopere week te zoeken. Hoe we dit meten.

Waarom hier boeken

Geen boekingskosten

De prijs die je ziet is inclusief onze marge en de belastingen die de accommodatie doorgeeft. Bij het afrekenen komt er niets bij.

Gratis annuleren op de meeste kamers

Elk tarief vermeldt zijn eigen uiterste datum, en je annuleert zelf zonder te bellen.

Prijzen op de kaart

Zie wat elke accommodatie kost voordat je klikt, en doorzoek elke wijk door de kaart te verslepen.

Eén bevestiging

Je krijgt een referentie die de accommodatie direct kan opzoeken, en een pagina om je boeking te bekijken of te annuleren.

Veelgestelde vragen over Washington

Wat kost een hotel in Washington per nacht?

Op dit moment beginnen de goedkoopste boekbare kamers rond € 87 per nacht voor twee personen, de gangbare prijs is € 188 en het bovenste kwart van de markt begint bij € 265. Prijzen bewegen mee met het seizoen en de dag van de week, dus controleer je eigen datums.

Kan ik in Washington een hotel boeken met gratis annuleren?

Ja — ongeveer 55% van de beschikbare kamers in Washington is kosteloos te annuleren tot een datum die de accommodatie zelf bepaalt, meestal 24 tot 72 uur voor aankomst. Gebruik het filter voor gratis annuleren om alleen die tarieven te zien.

Welke valuta gebruiken ze in Verenigde Staten?

De USD ($). Overal kaart; houd wat contant geld bij je voor fooien. Prijzen op schappen en menukaarten zijn EXCLUSIEF sales tax, die komt er bij het afrekenen bij.

Moet ik fooi geven in Verenigde Staten?

Fooi is onderdeel van het loon: 18 à 20% in restaurants, $2 tot $5 per nacht voor de kamerdienst, $1 tot $2 per koffer voor de kruier.

Wat is er te doen in Washington?

De bekendste plekken zijn Smithsonian Institution, Lincoln Memorial, National Mall, United States Holocaust Memorial Museum, National Museum of Women in the Arts. Hierboven staat er meer over in het blok met wat er te doen is.

Is Washington in een andere week goedkoper?

Nauwelijks. Over drie losse doordeweekse verblijven bleef de gangbare prijs in Washington binnen een factor 1,08, dus je kunt gerust de datums boeken die jou uitkomen zonder naar een goedkopere week te zoeken.

Verder kijken

Bestemmingen in de buurt