Hotels in Ottawa, Canada

Hotels in Ottawa

Hotels in Ottawa beginnen op dit moment rond € 71 per nacht voor twee personen, met € 124 als gangbare prijs en € 182 voor een comfortabele 4-sterrenkamer. Van de 76 accommodaties die we hier kunnen boeken geldt: 88% van de kamers is kosteloos te annuleren; 49% heeft ontbijt inbegrepen of biedt het aan; de gemiddelde gastbeoordeling is 8.2/10.

Live prijzen, gecontroleerd op 2026-10-08 voor twee nachten over 30 dagen. Jouw datums wijken af — zoek je eigen datums.

Carleton University, Library and Archives Canada en Bank of Canada Museum trekken de meeste bezoekers naar Ottawa, en de hotels hieronder liggen daar binnen bereik van. We kunnen hier 76 accommodaties boeken, vanaf € 71 per nacht voor twee volwassenen, met € 124 als gangbare prijs. Ongeveer 88% van de kamers is kosteloos te annuleren, en de gemiddelde gastbeoordeling is 8.2/10. Je betaalt in CAD, en pinnen kan overal. Prijzen zijn exclusief belasting, die komt er bij het afrekenen bij.

Wat hotels kosten in Ottawa

Per nacht voor twee volwassenen, inclusief belastingen en toeslagen voor zover de accommodatie die doorgeeft. Gebaseerd op de 76 boekbare accommodaties die we vonden voor twee nachten doordeweeks, over een maand.

Hotelprijzen in Ottawa per nacht
Goedkoopst beschikbaar€ 64
Gangbare vanafprijs€ 71
Onderste kwart van de markt€ 103
Gangbare (mediane) prijs€ 124
Bovenste kwart€ 159
Gangbaar 3 sterren€ 122
Gangbaar 4 sterren€ 182

Best beoordeelde hotels in Ottawa

De best beoordeelde accommodaties met een serieus aantal gastbeoordelingen, beschikbaar op onze voorbeelddatums.

Beste prijs-kwaliteit in Ottawa

Beoordeeld met 8/10 of hoger en geprijsd op of onder de stadsmediaan — precies waar de meeste reizigers naar op zoek zijn.

Wat te doen in Ottawa

De plekken die reizigers hier het vaakst opzoeken, gerangschikt naar hoe breed er over geschreven wordt. De meeste liggen binnen bereik van de hotels hierboven.

Carleton University

university in Ottawa, Ontario, Canada

3.7 km van het centrum
Library and Archives Canada

national library and archives of Canada

1.4 km van het centrum
Bank of Canada Museum

museum in Ottawa, Ontario

1.0 km van het centrum
Canadian Museum of Contemporary Photography

gallery in Ontario, Canada

in het centrum
National Holocaust Monument

monument in Ottawa, Ontario, Canada

2.0 km van het centrum
Valiants Memorial

military monument located in Ottawa, Ontario, Canada

in het centrum
Confederation Square

square in Ottawa, Canada

in het centrum
Chaudière Falls

waterfalls on the Ottawa River

2.5 km van het centrum
Rideau Falls

falls in Ottawa, Ontario, Canada

2.3 km van het centrum
Peace Tower

bell and clock tower at the centre of Canada's Parliament buildings, in Ottawa

in het centrum

Waar Ottawa ligt, en wat er in de buurt is

Ottawa ligt in Canada op 45.4209° N, 75.6901° W. Elk hotel hieronder staat op de live kaart, zodat je meteen ziet welke op loopafstand liggen van waar je voor komt en welke een taxirit verderop zijn.

Afstanden zijn hemelsbreed vanaf het centrum.

  • Carleton University3.7 km van het centrum
  • Library and Archives Canada1.4 km van het centrum
  • Bank of Canada Museum1.0 km van het centrum
  • Canadian Museum of Contemporary Photographyin het centrum
  • National Holocaust Monument2.0 km van het centrum
  • Valiants Memorialin het centrum
Ottawa op de kaart openenLive prijzen per hotel

Hotels per wijk in Ottawa

Elk hiervan heeft een eigen pagina met live prijzen voor dat deel van de stad.

Hotels bij de bezienswaardigheden

Kamers op loopafstand van waar je eigenlijk voor komt.

Handig om te weten in Canada

Valuta
CAD ($) — Pinnen kan overal. Prijzen zijn exclusief belasting, die komt er bij het afrekenen bij.
Taal
Engels en Frans; in Quebec is Frans de voertaal.
Stekker & spanning
Type A/B, 120V. Neem een adapter mee als je stekkers afwijken.
Fooien
15 à 20% in restaurants, net als in de VS.
Alarmnummer
911
Goed om te weten voordat je gaat

De belasting verschilt per provincie, dus het bedrag op het schap is nooit het bedrag aan de kassa. In de winter is winterbanden verplicht in Quebec en Brits-Columbia.

Maakt de week die je kiest uit in Ottawa?

Nauwelijks. Over drie losse doordeweekse verblijven bleef de gangbare prijs in Ottawa binnen een factor 1,09, dus je kunt gerust de datums boeken die jou uitkomen zonder naar een goedkopere week te zoeken. Hoe we dit meten.

Waarom hier boeken

Geen boekingskosten

De prijs die je ziet is inclusief onze marge en de belastingen die de accommodatie doorgeeft. Bij het afrekenen komt er niets bij.

Gratis annuleren op de meeste kamers

Elk tarief vermeldt zijn eigen uiterste datum, en je annuleert zelf zonder te bellen.

Prijzen op de kaart

Zie wat elke accommodatie kost voordat je klikt, en doorzoek elke wijk door de kaart te verslepen.

Eén bevestiging

Je krijgt een referentie die de accommodatie direct kan opzoeken, en een pagina om je boeking te bekijken of te annuleren.

Veelgestelde vragen over Ottawa

Wat kost een hotel in Ottawa per nacht?

Op dit moment beginnen de goedkoopste boekbare kamers rond € 71 per nacht voor twee personen, de gangbare prijs is € 124 en het bovenste kwart van de markt begint bij € 159. Prijzen bewegen mee met het seizoen en de dag van de week, dus controleer je eigen datums.

Kan ik in Ottawa een hotel boeken met gratis annuleren?

Ja — ongeveer 88% van de beschikbare kamers in Ottawa is kosteloos te annuleren tot een datum die de accommodatie zelf bepaalt, meestal 24 tot 72 uur voor aankomst. Gebruik het filter voor gratis annuleren om alleen die tarieven te zien.

Welke valuta gebruiken ze in Canada?

De CAD ($). Pinnen kan overal. Prijzen zijn exclusief belasting, die komt er bij het afrekenen bij.

Moet ik fooi geven in Canada?

15 à 20% in restaurants, net als in de VS.

Wat is er te doen in Ottawa?

De bekendste plekken zijn Carleton University, Library and Archives Canada, Bank of Canada Museum, Canadian Museum of Contemporary Photography, National Holocaust Monument. Hierboven staat er meer over in het blok met wat er te doen is.

Is Ottawa in een andere week goedkoper?

Nauwelijks. Over drie losse doordeweekse verblijven bleef de gangbare prijs in Ottawa binnen een factor 1,09, dus je kunt gerust de datums boeken die jou uitkomen zonder naar een goedkopere week te zoeken.

Verder kijken

Bestemmingen in de buurt