Hotels in Toronto, Canada
Photo: Dillan Payne · CC BY-SA 4.0

Hotels in Toronto

Hotels in Toronto beginnen op dit moment rond € 83 per nacht voor twee personen, met € 196 als gangbare prijs en € 279 voor een comfortabele 4-sterrenkamer. Van de 106 accommodaties die we hier kunnen boeken geldt: 75% van de kamers is kosteloos te annuleren; 28% heeft ontbijt inbegrepen of biedt het aan; de gemiddelde gastbeoordeling is 8.6/10.

Live prijzen, gecontroleerd op 2026-10-08 voor twee nachten over 30 dagen. Jouw datums wijken af — zoek je eigen datums.

CN Tower, BMO Field en Art Gallery of Ontario trekken de meeste bezoekers naar Toronto, en de hotels hieronder liggen daar binnen bereik van. We kunnen hier 106 accommodaties boeken, vanaf € 83 per nacht voor twee volwassenen, met € 196 als gangbare prijs. Ongeveer 75% van de kamers is kosteloos te annuleren, en de gemiddelde gastbeoordeling is 8.6/10. Je betaalt in CAD, en pinnen kan overal. Prijzen zijn exclusief belasting, die komt er bij het afrekenen bij.

Wat hotels kosten in Toronto

Per nacht voor twee volwassenen, inclusief belastingen en toeslagen voor zover de accommodatie die doorgeeft. Gebaseerd op de 106 boekbare accommodaties die we vonden voor twee nachten doordeweeks, over een maand.

Hotelprijzen in Toronto per nacht
Goedkoopst beschikbaar€ 66
Gangbare vanafprijs€ 83
Onderste kwart van de markt€ 134
Gangbare (mediane) prijs€ 196
Bovenste kwart€ 300
Gangbaar 3 sterren€ 133
Gangbaar 4 sterren€ 279
Gangbaar 5 sterren€ 476

Best beoordeelde hotels in Toronto

De best beoordeelde accommodaties met een serieus aantal gastbeoordelingen, beschikbaar op onze voorbeelddatums.

Beste prijs-kwaliteit in Toronto

Beoordeeld met 8/10 of hoger en geprijsd op of onder de stadsmediaan — precies waar de meeste reizigers naar op zoek zijn.

Wat te doen in Toronto

De plekken die reizigers hier het vaakst opzoeken, gerangschikt naar hoe breed er over geschreven wordt. De meeste liggen binnen bereik van de hotels hierboven.

CN Tower

communications and observation tower in Toronto, Canada

1.2 km van het centrum
BMO Field

multisports venue in Toronto, Ontario

3.6 km van het centrum
Art Gallery of Ontario

art museum in Toronto, Ontario, Canada

in het centrum
Yonge Dundas Square

public square in Toronto

in het centrum
Casa Loma

mansion in Toronto, Canada.

3.5 km van het centrum
The Aga Khan Museum

museum dedicated to Islamic history, artifacts and art pieces in Toronto, Canada

9.0 km van het centrum
Bata Shoe Museum

footwear museum in Toronto, Ontario, Canada

2.1 km van het centrum

Waar Toronto ligt, en wat er in de buurt is

Toronto ligt in Canada op 43.6532° N, 79.3832° W. Elk hotel hieronder staat op de live kaart, zodat je meteen ziet welke op loopafstand liggen van waar je voor komt en welke een taxirit verderop zijn.

Afstanden zijn hemelsbreed vanaf het centrum.

  • CN Tower1.2 km van het centrum
  • BMO Field3.6 km van het centrum
  • Art Gallery of Ontarioin het centrum
  • Yonge Dundas Squarein het centrum
  • Casa Loma3.5 km van het centrum
  • The Aga Khan Museum9.0 km van het centrum
Toronto op de kaart openenLive prijzen per hotel

Hotels per wijk in Toronto

Elk hiervan heeft een eigen pagina met live prijzen voor dat deel van de stad.

Hotels bij de bezienswaardigheden

Kamers op loopafstand van waar je eigenlijk voor komt.

Handig om te weten in Canada

Valuta
CAD ($) — Pinnen kan overal. Prijzen zijn exclusief belasting, die komt er bij het afrekenen bij.
Taal
Engels en Frans; in Quebec is Frans de voertaal.
Stekker & spanning
Type A/B, 120V. Neem een adapter mee als je stekkers afwijken.
Fooien
15 à 20% in restaurants, net als in de VS.
Alarmnummer
911
Goed om te weten voordat je gaat

De belasting verschilt per provincie, dus het bedrag op het schap is nooit het bedrag aan de kassa. In de winter is winterbanden verplicht in Quebec en Brits-Columbia.

Maakt de week die je kiest uit in Toronto?

Nauwelijks. Over drie losse doordeweekse verblijven bleef de gangbare prijs in Toronto binnen een factor 1,24, dus je kunt gerust de datums boeken die jou uitkomen zonder naar een goedkopere week te zoeken. Hoe we dit meten.

Waarom hier boeken

Geen boekingskosten

De prijs die je ziet is inclusief onze marge en de belastingen die de accommodatie doorgeeft. Bij het afrekenen komt er niets bij.

Gratis annuleren op de meeste kamers

Elk tarief vermeldt zijn eigen uiterste datum, en je annuleert zelf zonder te bellen.

Prijzen op de kaart

Zie wat elke accommodatie kost voordat je klikt, en doorzoek elke wijk door de kaart te verslepen.

Eén bevestiging

Je krijgt een referentie die de accommodatie direct kan opzoeken, en een pagina om je boeking te bekijken of te annuleren.

Veelgestelde vragen over Toronto

Wat kost een hotel in Toronto per nacht?

Op dit moment beginnen de goedkoopste boekbare kamers rond € 83 per nacht voor twee personen, de gangbare prijs is € 196 en het bovenste kwart van de markt begint bij € 300. Prijzen bewegen mee met het seizoen en de dag van de week, dus controleer je eigen datums.

Kan ik in Toronto een hotel boeken met gratis annuleren?

Ja — ongeveer 75% van de beschikbare kamers in Toronto is kosteloos te annuleren tot een datum die de accommodatie zelf bepaalt, meestal 24 tot 72 uur voor aankomst. Gebruik het filter voor gratis annuleren om alleen die tarieven te zien.

Welke valuta gebruiken ze in Canada?

De CAD ($). Pinnen kan overal. Prijzen zijn exclusief belasting, die komt er bij het afrekenen bij.

Moet ik fooi geven in Canada?

15 à 20% in restaurants, net als in de VS.

Wat is er te doen in Toronto?

De bekendste plekken zijn CN Tower, BMO Field, Art Gallery of Ontario, Yonge Dundas Square, Casa Loma. Hierboven staat er meer over in het blok met wat er te doen is.

Is Toronto in een andere week goedkoper?

Nauwelijks. Over drie losse doordeweekse verblijven bleef de gangbare prijs in Toronto binnen een factor 1,24, dus je kunt gerust de datums boeken die jou uitkomen zonder naar een goedkopere week te zoeken.

Verder kijken

Bestemmingen in de buurt