Hotels in Porto, Portugal
Photo: Diego Delso · CC BY-SA 3.0

Hotels in Porto

Hotels in Porto beginnen op dit moment rond € 52 per nacht voor twee personen, met € 82 als gangbare prijs en € 85 voor een comfortabele 4-sterrenkamer. Van de 345 accommodaties die we hier kunnen boeken geldt: 56% van de kamers is kosteloos te annuleren; 40% heeft ontbijt inbegrepen of biedt het aan; de gemiddelde gastbeoordeling is 8.9/10.

Live prijzen, gecontroleerd op 2026-10-08 voor twee nachten over 30 dagen. Jouw datums wijken af — zoek je eigen datums.

Estádio do Dragão, Estádio do Bessa en Casa da Música trekken de meeste bezoekers naar Porto, en de hotels hieronder liggen daar binnen bereik van. We kunnen hier 345 accommodaties boeken, vanaf € 52 per nacht voor twee volwassenen, met € 82 als gangbare prijs. Ongeveer 56% van de kamers is kosteloos te annuleren, en de gemiddelde gastbeoordeling is 8.9/10. Je betaalt in EUR, en pinnen kan breed. Multibanco is het lokale netwerk en werkt met vrijwel elke pas.

Wat hotels kosten in Porto

Per nacht voor twee volwassenen, inclusief belastingen en toeslagen voor zover de accommodatie die doorgeeft. Gebaseerd op de 345 boekbare accommodaties die we vonden voor twee nachten doordeweeks, over een maand.

Hotelprijzen in Porto per nacht
Goedkoopst beschikbaar€ 36
Gangbare vanafprijs€ 52
Onderste kwart van de markt€ 67
Gangbare (mediane) prijs€ 82
Bovenste kwart€ 107
Gangbaar 3 sterren€ 72
Gangbaar 4 sterren€ 85
Gangbaar 5 sterren€ 137

Best beoordeelde hotels in Porto

De best beoordeelde accommodaties met een serieus aantal gastbeoordelingen, beschikbaar op onze voorbeelddatums.

Beste prijs-kwaliteit in Porto

Beoordeeld met 8/10 of hoger en geprijsd op of onder de stadsmediaan — precies waar de meeste reizigers naar op zoek zijn.

Wat te doen in Porto

De plekken die reizigers hier het vaakst opzoeken, gerangschikt naar hoe breed er over geschreven wordt. De meeste liggen binnen bereik van de hotels hierboven.

Estádio do Dragão

football stadium in Porto, Portugal

3.8 km van het centrum
Estádio do Bessa

football stadium in Porto, Portugal

1.2 km van het centrum
Casa da Música

concert hall

in het centrum
Porto Cathedral

cathedral

2.2 km van het centrum
Church of São Francisco

church in Porto, Portugal

2.2 km van het centrum
Church of Saint Ildefonso

18th-century church in Oporto

2.3 km van het centrum
Clérigos Church

Baroque church in Portugal

1.8 km van het centrum

Waar Porto ligt, en wat er in de buurt is

Porto ligt in Portugal op 41.1579° N, 8.6291° W. Elk hotel hieronder staat op de live kaart, zodat je meteen ziet welke op loopafstand liggen van waar je voor komt en welke een taxirit verderop zijn.

Afstanden zijn hemelsbreed vanaf het centrum.

  • Estádio do Dragão3.8 km van het centrum
  • Estádio do Bessa1.2 km van het centrum
  • Casa da Músicain het centrum
  • Porto Cathedral2.2 km van het centrum
  • Church of São Francisco2.2 km van het centrum
  • Church of Saint Ildefonso2.3 km van het centrum
Porto op de kaart openenLive prijzen per hotel

Hotels per wijk in Porto

Elk hiervan heeft een eigen pagina met live prijzen voor dat deel van de stad.

Hotels bij de bezienswaardigheden

Kamers op loopafstand van waar je eigenlijk voor komt.

Handig om te weten in Portugal

Valuta
EUR (€) — Pinnen kan breed. Multibanco is het lokale netwerk en werkt met vrijwel elke pas.
Taal
Portugees. In Lissabon, Porto en de Algarve spreekt men goed Engels.
Stekker & spanning
Type F, 230V. Neem een adapter mee als je stekkers afwijken.
Fooien
Afronden of tot 10%. Niet verwacht bij een koffie.
Alarmnummer
112
Goed om te weten voordat je gaat

Het couvert (brood, olijven, kaas) dat ongevraagd op tafel komt, wordt berekend. Je mag het zonder gedoe terugsturen.

Maakt de week die je kiest uit in Porto?

Nauwelijks. Over drie losse doordeweekse verblijven bleef de gangbare prijs in Porto binnen een factor 1,09, dus je kunt gerust de datums boeken die jou uitkomen zonder naar een goedkopere week te zoeken. Hoe we dit meten.

Waarom hier boeken

Geen boekingskosten

De prijs die je ziet is inclusief onze marge en de belastingen die de accommodatie doorgeeft. Bij het afrekenen komt er niets bij.

Gratis annuleren op de meeste kamers

Elk tarief vermeldt zijn eigen uiterste datum, en je annuleert zelf zonder te bellen.

Prijzen op de kaart

Zie wat elke accommodatie kost voordat je klikt, en doorzoek elke wijk door de kaart te verslepen.

Eén bevestiging

Je krijgt een referentie die de accommodatie direct kan opzoeken, en een pagina om je boeking te bekijken of te annuleren.

Veelgestelde vragen over Porto

Wat kost een hotel in Porto per nacht?

Op dit moment beginnen de goedkoopste boekbare kamers rond € 52 per nacht voor twee personen, de gangbare prijs is € 82 en het bovenste kwart van de markt begint bij € 107. Prijzen bewegen mee met het seizoen en de dag van de week, dus controleer je eigen datums.

Kan ik in Porto een hotel boeken met gratis annuleren?

Ja — ongeveer 56% van de beschikbare kamers in Porto is kosteloos te annuleren tot een datum die de accommodatie zelf bepaalt, meestal 24 tot 72 uur voor aankomst. Gebruik het filter voor gratis annuleren om alleen die tarieven te zien.

Welke valuta gebruiken ze in Portugal?

De EUR (€). Pinnen kan breed. Multibanco is het lokale netwerk en werkt met vrijwel elke pas.

Moet ik fooi geven in Portugal?

Afronden of tot 10%. Niet verwacht bij een koffie.

Wat is er te doen in Porto?

De bekendste plekken zijn Estádio do Dragão, Estádio do Bessa, Casa da Música, Porto Cathedral, Church of São Francisco. Hierboven staat er meer over in het blok met wat er te doen is.

Is Porto in een andere week goedkoper?

Nauwelijks. Over drie losse doordeweekse verblijven bleef de gangbare prijs in Porto binnen een factor 1,09, dus je kunt gerust de datums boeken die jou uitkomen zonder naar een goedkopere week te zoeken.

Verder kijken

Bestemmingen in de buurt