Hotels in Lisbon, Portugal
Photo: Vitor Oliveira from Torres Vedras, PORTUGAL · CC BY-SA 2.0

Hotels in Lissabon

Hotels in Lissabon beginnen op dit moment rond € 58 per nacht voor twee personen, met € 97 als gangbare prijs en € 103 voor een comfortabele 4-sterrenkamer. Van de 380 accommodaties die we hier kunnen boeken geldt: 46% van de kamers is kosteloos te annuleren; 46% heeft ontbijt inbegrepen of biedt het aan; de gemiddelde gastbeoordeling is 8.7/10.

Live prijzen, gecontroleerd op 2026-10-08 voor twee nachten over 30 dagen. Jouw datums wijken af — zoek je eigen datums.

Belém Tower, Estádio da Luz en Estádio José Alvalade trekken de meeste bezoekers naar Lissabon, en de hotels hieronder liggen daar binnen bereik van. We kunnen hier 380 accommodaties boeken, vanaf € 58 per nacht voor twee volwassenen, met € 97 als gangbare prijs. Ongeveer 46% van de kamers is kosteloos te annuleren, en de gemiddelde gastbeoordeling is 8.7/10. Je betaalt in EUR, en pinnen kan breed. Multibanco is het lokale netwerk en werkt met vrijwel elke pas.

Wat hotels kosten in Lissabon

Per nacht voor twee volwassenen, inclusief belastingen en toeslagen voor zover de accommodatie die doorgeeft. Gebaseerd op de 380 boekbare accommodaties die we vonden voor twee nachten doordeweeks, over een maand.

Hotelprijzen in Lissabon per nacht
Goedkoopst beschikbaar€ 45
Gangbare vanafprijs€ 58
Onderste kwart van de markt€ 75
Gangbare (mediane) prijs€ 97
Bovenste kwart€ 144
Gangbaar 3 sterren€ 77
Gangbaar 4 sterren€ 103
Gangbaar 5 sterren€ 199

Best beoordeelde hotels in Lissabon

De best beoordeelde accommodaties met een serieus aantal gastbeoordelingen, beschikbaar op onze voorbeelddatums.

Beste prijs-kwaliteit in Lissabon

Beoordeeld met 8/10 of hoger en geprijsd op of onder de stadsmediaan — precies waar de meeste reizigers naar op zoek zijn.

Wat te doen in Lissabon

De plekken die reizigers hier het vaakst opzoeken, gerangschikt naar hoe breed er over geschreven wordt. De meeste liggen binnen bereik van de hotels hierboven.

Belém Tower

fortified tower located in the civil parish of Santa Maria de Belém in the municipality of Lisbon, Portugal

7.5 km van het centrum
Estádio da Luz

football stadium in Lisbon, Portugal

5.2 km van het centrum
Estádio José Alvalade

football stadium in Lisbon, Portugal

4.7 km van het centrum
Padrão dos Descobrimentos

memorial in Lisbon, Portugal

6.6 km van het centrum
Praça do Comércio

square in Lisbon, Portugal

1.7 km van het centrum
Castle of Saint George

Moorish castle in Lisbon, Portugal

1.1 km van het centrum
MEO Arena

architectural structure in Lisbon, Portugal

6.5 km van het centrum
Calouste Gulbenkian Museum

art museum in Lisbon, Portugal

2.1 km van het centrum
National Museum of Ancient Art

museum in Lisboa, Portugal

2.7 km van het centrum
Church of Santa Engrácia

church in Lisbon

1.5 km van het centrum

Waar Lissabon ligt, en wat er in de buurt is

Lissabon ligt in Portugal op 38.7223° N, 9.1393° W. Elk hotel hieronder staat op de live kaart, zodat je meteen ziet welke op loopafstand liggen van waar je voor komt en welke een taxirit verderop zijn.

Afstanden zijn hemelsbreed vanaf het centrum.

  • Belém Tower7.5 km van het centrum
  • Estádio da Luz5.2 km van het centrum
  • Estádio José Alvalade4.7 km van het centrum
  • Padrão dos Descobrimentos6.6 km van het centrum
  • Praça do Comércio1.7 km van het centrum
  • Castle of Saint George1.1 km van het centrum
Lissabon op de kaart openenLive prijzen per hotel

Hotels per wijk in Lissabon

Elk hiervan heeft een eigen pagina met live prijzen voor dat deel van de stad.

Hotels bij de bezienswaardigheden

Kamers op loopafstand van waar je eigenlijk voor komt.

Handig om te weten in Portugal

Valuta
EUR (€) — Pinnen kan breed. Multibanco is het lokale netwerk en werkt met vrijwel elke pas.
Taal
Portugees. In Lissabon, Porto en de Algarve spreekt men goed Engels.
Stekker & spanning
Type F, 230V. Neem een adapter mee als je stekkers afwijken.
Fooien
Afronden of tot 10%. Niet verwacht bij een koffie.
Alarmnummer
112
Goed om te weten voordat je gaat

Het couvert (brood, olijven, kaas) dat ongevraagd op tafel komt, wordt berekend. Je mag het zonder gedoe terugsturen.

Maakt de week die je kiest uit in Lissabon?

Ja, en meer dan de sterren van het hotel. Over drie losse doordeweekse verblijven die we maten, verschilde de gangbare prijs in Lissabon een factor 1,88. Schuif je datums een week op en kijk opnieuw voordat je op minder hotel gaat zitten. Hoe we dit meten.

Waarom hier boeken

Geen boekingskosten

De prijs die je ziet is inclusief onze marge en de belastingen die de accommodatie doorgeeft. Bij het afrekenen komt er niets bij.

Gratis annuleren op de meeste kamers

Elk tarief vermeldt zijn eigen uiterste datum, en je annuleert zelf zonder te bellen.

Prijzen op de kaart

Zie wat elke accommodatie kost voordat je klikt, en doorzoek elke wijk door de kaart te verslepen.

Eén bevestiging

Je krijgt een referentie die de accommodatie direct kan opzoeken, en een pagina om je boeking te bekijken of te annuleren.

Veelgestelde vragen over Lissabon

Wat kost een hotel in Lissabon per nacht?

Op dit moment beginnen de goedkoopste boekbare kamers rond € 58 per nacht voor twee personen, de gangbare prijs is € 97 en het bovenste kwart van de markt begint bij € 144. Prijzen bewegen mee met het seizoen en de dag van de week, dus controleer je eigen datums.

Kan ik in Lissabon een hotel boeken met gratis annuleren?

Ja — ongeveer 46% van de beschikbare kamers in Lissabon is kosteloos te annuleren tot een datum die de accommodatie zelf bepaalt, meestal 24 tot 72 uur voor aankomst. Gebruik het filter voor gratis annuleren om alleen die tarieven te zien.

Welke valuta gebruiken ze in Portugal?

De EUR (€). Pinnen kan breed. Multibanco is het lokale netwerk en werkt met vrijwel elke pas.

Moet ik fooi geven in Portugal?

Afronden of tot 10%. Niet verwacht bij een koffie.

Wat is er te doen in Lissabon?

De bekendste plekken zijn Belém Tower, Estádio da Luz, Estádio José Alvalade, Padrão dos Descobrimentos, Praça do Comércio. Hierboven staat er meer over in het blok met wat er te doen is.

Is Lissabon in een andere week goedkoper?

Ja, en meer dan de sterren van het hotel. Over drie losse doordeweekse verblijven die we maten, verschilde de gangbare prijs in Lissabon een factor 1,88. Schuif je datums een week op en kijk opnieuw voordat je op minder hotel gaat zitten.

Verder kijken

Bestemmingen in de buurt