Hotels in Alexandria, Egypt

Hotels in Alexandrië

Hotels in Alexandrië beginnen op dit moment rond € 20 per nacht voor twee personen, met € 66 als gangbare prijs en € 94 voor een comfortabele 4-sterrenkamer. Van de 68 accommodaties die we hier kunnen boeken geldt: 62% van de kamers is kosteloos te annuleren; 41% heeft ontbijt inbegrepen of biedt het aan; de gemiddelde gastbeoordeling is 7.9/10.

Live prijzen, gecontroleerd op 2026-10-08 voor twee nachten over 30 dagen. Jouw datums wijken af — zoek je eigen datums.

Library of Alexandria, El-Mursi Abul Abbas Mosque en Serapeum of Alexandria trekken de meeste bezoekers naar Alexandrië, en de hotels hieronder liggen daar binnen bereik van. We kunnen hier 68 accommodaties boeken, vanaf € 20 per nacht voor twee volwassenen, met € 66 als gangbare prijs. Ongeveer 62% van de kamers is kosteloos te annuleren, en de gemiddelde gastbeoordeling is 7.9/10. Je betaalt in EGP, en het Egyptische pond. Contant voor fooien en markten; pinnen kan in hotels.

Wat hotels kosten in Alexandrië

Per nacht voor twee volwassenen, inclusief belastingen en toeslagen voor zover de accommodatie die doorgeeft. Gebaseerd op de 68 boekbare accommodaties die we vonden voor twee nachten doordeweeks, over een maand.

Hotelprijzen in Alexandrië per nacht
Goedkoopst beschikbaar€ 18
Gangbare vanafprijs€ 20
Onderste kwart van de markt€ 40
Gangbare (mediane) prijs€ 66
Bovenste kwart€ 102
Gangbaar 3 sterren€ 51
Gangbaar 4 sterren€ 94
Gangbaar 5 sterren€ 103

Best beoordeelde hotels in Alexandrië

De best beoordeelde accommodaties met een serieus aantal gastbeoordelingen, beschikbaar op onze voorbeelddatums.

Beste prijs-kwaliteit in Alexandrië

Beoordeeld met 8/10 of hoger en geprijsd op of onder de stadsmediaan — precies waar de meeste reizigers naar op zoek zijn.

Wat te doen in Alexandrië

De plekken die reizigers hier het vaakst opzoeken, gerangschikt naar hoe breed er over geschreven wordt. De meeste liggen binnen bereik van de hotels hierboven.

Library of Alexandria

one of the largest libraries in the ancient world, located in Alexandria, Egypt

1.7 km van het centrum
El-Mursi Abul Abbas Mosque

mosque in Egypt

1.4 km van het centrum
Serapeum of Alexandria

temple in Alexandria

1.9 km van het centrum
Catacombs of Kom el Shoqafa

archaeological site in Egypt

1.6 km van het centrum
Pharos

island in Egypt

1.9 km van het centrum
Saint Mark's Coptic Orthodox Cathedral

church in Alexandria, Egypt

in het centrum
Eliyahu Hanavi Synagogue

synagogue in Alexandria, Egypt

in het centrum
Caesareum of Alexandria

demolished temple in Egypt

in het centrum

Waar Alexandrië ligt, en wat er in de buurt is

Alexandrië ligt in Egypte op 31.1992° N, 29.8952° E. Elk hotel hieronder staat op de live kaart, zodat je meteen ziet welke op loopafstand liggen van waar je voor komt en welke een taxirit verderop zijn.

Afstanden zijn hemelsbreed vanaf het centrum.

  • Library of Alexandria1.7 km van het centrum
  • El-Mursi Abul Abbas Mosque1.4 km van het centrum
  • Serapeum of Alexandria1.9 km van het centrum
  • Catacombs of Kom el Shoqafa1.6 km van het centrum
  • Pharos1.9 km van het centrum
  • Saint Mark's Coptic Orthodox Cathedralin het centrum
Alexandrië op de kaart openenLive prijzen per hotel

Hotels per wijk in Alexandrië

Elk hiervan heeft een eigen pagina met live prijzen voor dat deel van de stad.

Hotels bij de bezienswaardigheden

Kamers op loopafstand van waar je eigenlijk voor komt.

Handig om te weten in Egypte

Valuta
EGP (E£) — Het Egyptische pond. Contant voor fooien en markten; pinnen kan in hotels.
Taal
Arabisch. In de toeristische sector spreekt men Engels.
Stekker & spanning
Type C/F, 220V. Neem een adapter mee als je stekkers afwijken.
Fooien
Bakshish is overal: kleine bedragen voor iedereen die iets voor je doet. Houd kleine biljetten bij je.
Alarmnummer
122 (politie), 123 (ambulance)
Goed om te weten voordat je gaat

Drink geen kraanwater. Voor Sharm el-Sheikh en Hurghada geldt vaak een eenvoudiger visumregeling dan voor de rest van het land — controleer wat voor jouw reis geldt.

Maakt de week die je kiest uit in Alexandrië?

Nauwelijks. Over drie losse doordeweekse verblijven bleef de gangbare prijs in Alexandrië binnen een factor 1,15, dus je kunt gerust de datums boeken die jou uitkomen zonder naar een goedkopere week te zoeken. Hoe we dit meten.

Waarom hier boeken

Geen boekingskosten

De prijs die je ziet is inclusief onze marge en de belastingen die de accommodatie doorgeeft. Bij het afrekenen komt er niets bij.

Gratis annuleren op de meeste kamers

Elk tarief vermeldt zijn eigen uiterste datum, en je annuleert zelf zonder te bellen.

Prijzen op de kaart

Zie wat elke accommodatie kost voordat je klikt, en doorzoek elke wijk door de kaart te verslepen.

Eén bevestiging

Je krijgt een referentie die de accommodatie direct kan opzoeken, en een pagina om je boeking te bekijken of te annuleren.

Veelgestelde vragen over Alexandrië

Wat kost een hotel in Alexandrië per nacht?

Op dit moment beginnen de goedkoopste boekbare kamers rond € 20 per nacht voor twee personen, de gangbare prijs is € 66 en het bovenste kwart van de markt begint bij € 102. Prijzen bewegen mee met het seizoen en de dag van de week, dus controleer je eigen datums.

Kan ik in Alexandrië een hotel boeken met gratis annuleren?

Ja — ongeveer 62% van de beschikbare kamers in Alexandrië is kosteloos te annuleren tot een datum die de accommodatie zelf bepaalt, meestal 24 tot 72 uur voor aankomst. Gebruik het filter voor gratis annuleren om alleen die tarieven te zien.

Welke valuta gebruiken ze in Egypte?

De EGP (E£). Het Egyptische pond. Contant voor fooien en markten; pinnen kan in hotels.

Moet ik fooi geven in Egypte?

Bakshish is overal: kleine bedragen voor iedereen die iets voor je doet. Houd kleine biljetten bij je.

Wat is er te doen in Alexandrië?

De bekendste plekken zijn Library of Alexandria, El-Mursi Abul Abbas Mosque, Serapeum of Alexandria, Catacombs of Kom el Shoqafa, Pharos. Hierboven staat er meer over in het blok met wat er te doen is.

Is Alexandrië in een andere week goedkoper?

Nauwelijks. Over drie losse doordeweekse verblijven bleef de gangbare prijs in Alexandrië binnen een factor 1,15, dus je kunt gerust de datums boeken die jou uitkomen zonder naar een goedkopere week te zoeken.

Verder kijken

Bestemmingen in de buurt