Hotels in Aswan, Egypt

Hotels in Aswan

Hotels in Aswan beginnen op dit moment rond € 12 per nacht voor twee personen, met € 44 als gangbare prijs en € 44 voor een comfortabele 4-sterrenkamer. Van de 65 accommodaties die we hier kunnen boeken geldt: 91% van de kamers is kosteloos te annuleren; 69% heeft ontbijt inbegrepen of biedt het aan; de gemiddelde gastbeoordeling is 8.8/10.

Live prijzen, gecontroleerd op 2026-10-08 voor twee nachten over 30 dagen. Jouw datums wijken af — zoek je eigen datums.

Sehel Island, Temple of Isis in Philae en Agilkia island trekken de meeste bezoekers naar Aswan, en de hotels hieronder liggen daar binnen bereik van. We kunnen hier 65 accommodaties boeken, vanaf € 12 per nacht voor twee volwassenen, met € 44 als gangbare prijs. Ongeveer 91% van de kamers is kosteloos te annuleren, en de gemiddelde gastbeoordeling is 8.8/10. Je betaalt in EGP, en het Egyptische pond. Contant voor fooien en markten; pinnen kan in hotels.

Wat hotels kosten in Aswan

Per nacht voor twee volwassenen, inclusief belastingen en toeslagen voor zover de accommodatie die doorgeeft. Gebaseerd op de 65 boekbare accommodaties die we vonden voor twee nachten doordeweeks, over een maand.

Hotelprijzen in Aswan per nacht
Goedkoopst beschikbaar€ 7
Gangbare vanafprijs€ 12
Onderste kwart van de markt€ 30
Gangbare (mediane) prijs€ 44
Bovenste kwart€ 98
Gangbaar 3 sterren€ 37
Gangbaar 4 sterren€ 44
Gangbaar 5 sterren€ 220

Best beoordeelde hotels in Aswan

De best beoordeelde accommodaties met een serieus aantal gastbeoordelingen, beschikbaar op onze voorbeelddatums.

Beste prijs-kwaliteit in Aswan

Beoordeeld met 8/10 of hoger en geprijsd op of onder de stadsmediaan — precies waar de meeste reizigers naar op zoek zijn.

Wat te doen in Aswan

De plekken die reizigers hier het vaakst opzoeken, gerangschikt naar hoe breed er over geschreven wordt. De meeste liggen binnen bereik van de hotels hierboven.

Sehel Island

Island in the Nile

4.4 km van het centrum
Temple of Isis in Philae

Temple of Isis in Philae now located on Agilkia island

7.4 km van het centrum
Agilkia island

island in the Nile River, present site of the relocated temple complex of Philae

7.4 km van het centrum
Qubbet el-Hawa

archaeological site in Egypt, with Old and Middle Kingdom Tombs

1.5 km van het centrum
Trajan's Kiosk

ancient building on Philae, Egypt

7.5 km van het centrum
International Museum of Nubia

museum in Aswan, Egypt

1.5 km van het centrum
Wadi el-Hudi

archaeological site in Egypt

1.0 km van het centrum
Aswan Museum

museum on the island of Elephantine, Aswan, Egypt

1.3 km van het centrum
El-Tabia Mosque

mosque in Egypt

in het centrum
Temple of Satet

ancient Egyptian temple

1.3 km van het centrum

Waar Aswan ligt, en wat er in de buurt is

Aswan ligt in Egypte op 24.0911° N, 32.8973° E. Elk hotel hieronder staat op de live kaart, zodat je meteen ziet welke op loopafstand liggen van waar je voor komt en welke een taxirit verderop zijn.

Afstanden zijn hemelsbreed vanaf het centrum.

  • Sehel Island4.4 km van het centrum
  • Temple of Isis in Philae7.4 km van het centrum
  • Agilkia island7.4 km van het centrum
  • Qubbet el-Hawa1.5 km van het centrum
  • Trajan's Kiosk7.5 km van het centrum
  • International Museum of Nubia1.5 km van het centrum
Aswan op de kaart openenLive prijzen per hotel

Hotels bij de bezienswaardigheden

Kamers op loopafstand van waar je eigenlijk voor komt.

Handig om te weten in Egypte

Valuta
EGP (E£) — Het Egyptische pond. Contant voor fooien en markten; pinnen kan in hotels.
Taal
Arabisch. In de toeristische sector spreekt men Engels.
Stekker & spanning
Type C/F, 220V. Neem een adapter mee als je stekkers afwijken.
Fooien
Bakshish is overal: kleine bedragen voor iedereen die iets voor je doet. Houd kleine biljetten bij je.
Alarmnummer
122 (politie), 123 (ambulance)
Goed om te weten voordat je gaat

Drink geen kraanwater. Voor Sharm el-Sheikh en Hurghada geldt vaak een eenvoudiger visumregeling dan voor de rest van het land — controleer wat voor jouw reis geldt.

Maakt de week die je kiest uit in Aswan?

Nauwelijks. Over drie losse doordeweekse verblijven bleef de gangbare prijs in Aswan binnen een factor 1,18, dus je kunt gerust de datums boeken die jou uitkomen zonder naar een goedkopere week te zoeken. Hoe we dit meten.

Waarom hier boeken

Geen boekingskosten

De prijs die je ziet is inclusief onze marge en de belastingen die de accommodatie doorgeeft. Bij het afrekenen komt er niets bij.

Gratis annuleren op de meeste kamers

Elk tarief vermeldt zijn eigen uiterste datum, en je annuleert zelf zonder te bellen.

Prijzen op de kaart

Zie wat elke accommodatie kost voordat je klikt, en doorzoek elke wijk door de kaart te verslepen.

Eén bevestiging

Je krijgt een referentie die de accommodatie direct kan opzoeken, en een pagina om je boeking te bekijken of te annuleren.

Veelgestelde vragen over Aswan

Wat kost een hotel in Aswan per nacht?

Op dit moment beginnen de goedkoopste boekbare kamers rond € 12 per nacht voor twee personen, de gangbare prijs is € 44 en het bovenste kwart van de markt begint bij € 98. Prijzen bewegen mee met het seizoen en de dag van de week, dus controleer je eigen datums.

Kan ik in Aswan een hotel boeken met gratis annuleren?

Ja — ongeveer 91% van de beschikbare kamers in Aswan is kosteloos te annuleren tot een datum die de accommodatie zelf bepaalt, meestal 24 tot 72 uur voor aankomst. Gebruik het filter voor gratis annuleren om alleen die tarieven te zien.

Welke valuta gebruiken ze in Egypte?

De EGP (E£). Het Egyptische pond. Contant voor fooien en markten; pinnen kan in hotels.

Moet ik fooi geven in Egypte?

Bakshish is overal: kleine bedragen voor iedereen die iets voor je doet. Houd kleine biljetten bij je.

Wat is er te doen in Aswan?

De bekendste plekken zijn Sehel Island, Temple of Isis in Philae, Agilkia island, Qubbet el-Hawa, Trajan's Kiosk. Hierboven staat er meer over in het blok met wat er te doen is.

Is Aswan in een andere week goedkoper?

Nauwelijks. Over drie losse doordeweekse verblijven bleef de gangbare prijs in Aswan binnen een factor 1,18, dus je kunt gerust de datums boeken die jou uitkomen zonder naar een goedkopere week te zoeken.

Verder kijken

Bestemmingen in de buurt