Hotels in Zurich, Switzerland
Photo: Thomas Wolf, www.foto-tw.de · CC BY-SA 3.0 de

Hotels in Zürich

Hotels in Zürich beginnen op dit moment rond € 99 per nacht voor twee personen, met € 193 als gangbare prijs en € 217 voor een comfortabele 4-sterrenkamer. Van de 176 accommodaties die we hier kunnen boeken geldt: 70% van de kamers is kosteloos te annuleren; 53% heeft ontbijt inbegrepen of biedt het aan; de gemiddelde gastbeoordeling is 8.2/10.

Live prijzen, gecontroleerd op 2026-10-08 voor twee nachten over 30 dagen. Jouw datums wijken af — zoek je eigen datums.

Letzigrund, Zürich Opera House en Kunsthaus Zürich trekken de meeste bezoekers naar Zürich, en de hotels hieronder liggen daar binnen bereik van. We kunnen hier 176 accommodaties boeken, vanaf € 99 per nacht voor twee volwassenen, met € 193 als gangbare prijs. Ongeveer 70% van de kamers is kosteloos te annuleren, en de gemiddelde gastbeoordeling is 8.2/10. Je betaalt in CHF, en pinnen kan overal. Euro's worden vaak wel aangenomen maar tegen een slechte koers, en je krijgt frank terug.

Wat hotels kosten in Zürich

Per nacht voor twee volwassenen, inclusief belastingen en toeslagen voor zover de accommodatie die doorgeeft. Gebaseerd op de 176 boekbare accommodaties die we vonden voor twee nachten doordeweeks, over een maand.

Hotelprijzen in Zürich per nacht
Goedkoopst beschikbaar€ 84
Gangbare vanafprijs€ 99
Onderste kwart van de markt€ 148
Gangbare (mediane) prijs€ 193
Bovenste kwart€ 263
Gangbaar 3 sterren€ 183
Gangbaar 4 sterren€ 217
Gangbaar 5 sterren€ 839

Best beoordeelde hotels in Zürich

De best beoordeelde accommodaties met een serieus aantal gastbeoordelingen, beschikbaar op onze voorbeelddatums.

Beste prijs-kwaliteit in Zürich

Beoordeeld met 8/10 of hoger en geprijsd op of onder de stadsmediaan — precies waar de meeste reizigers naar op zoek zijn.

Wat te doen in Zürich

De plekken die reizigers hier het vaakst opzoeken, gerangschikt naar hoe breed er over geschreven wordt. De meeste liggen binnen bereik van de hotels hierboven.

Letzigrund

sports stadium in Zürich, Switzerland

2.9 km van het centrum
Zürich Opera House

opera house

1.4 km van het centrum
Kunsthaus Zürich

art museum in Zürich, Switzerland

in het centrum
Hallenstadion

multipurpose hall in Oerlikon in the city of Zurich, Switzerland

3.9 km van het centrum
Museum Rietberg

museum in Zurich (Switzerland)

2.2 km van het centrum
Foundation E.G. Bührle Collection

art collection in Zurich, Switzerland

3.1 km van het centrum
St. Peter

church in the old town of Zurich, Switzerland

in het centrum
Zürich Zoo

zoo in Zurich

2.5 km van het centrum
Zentralbibliothek Zürich

Zürich Central Library

in het centrum
Mahmood Mosque

mosque

3.5 km van het centrum

Waar Zürich ligt, en wat er in de buurt is

Zürich ligt in Zwitserland op 47.3769° N, 8.5417° E. Elk hotel hieronder staat op de live kaart, zodat je meteen ziet welke op loopafstand liggen van waar je voor komt en welke een taxirit verderop zijn.

Afstanden zijn hemelsbreed vanaf het centrum.

  • Letzigrund2.9 km van het centrum
  • Zürich Opera House1.4 km van het centrum
  • Kunsthaus Zürichin het centrum
  • Hallenstadion3.9 km van het centrum
  • Museum Rietberg2.2 km van het centrum
  • Foundation E.G. Bührle Collection3.1 km van het centrum
Zürich op de kaart openenLive prijzen per hotel

Hotels per wijk in Zürich

Elk hiervan heeft een eigen pagina met live prijzen voor dat deel van de stad.

Hotels bij de bezienswaardigheden

Kamers op loopafstand van waar je eigenlijk voor komt.

Handig om te weten in Zwitserland

Valuta
CHF (CHF) — Pinnen kan overal. Euro's worden vaak wel aangenomen maar tegen een slechte koers, en je krijgt frank terug.
Taal
Duits, Frans, Italiaans en Reto-Romaans. Engels wordt breed gesproken.
Stekker & spanning
Type J, 230V. Neem een adapter mee als je stekkers afwijken.
Fooien
Bediening zit in de prijs; afronden volstaat.
Alarmnummer
112
Goed om te weten voordat je gaat

Alles is duur, ook naar West-Europese maatstaven; een lunch buiten de deur kost al snel 25 tot 35 frank. Treinen rijden exact op tijd en wachten niet.

Maakt de week die je kiest uit in Zürich?

Nauwelijks. Over drie losse doordeweekse verblijven bleef de gangbare prijs in Zürich binnen een factor 1,15, dus je kunt gerust de datums boeken die jou uitkomen zonder naar een goedkopere week te zoeken. Hoe we dit meten.

Waarom hier boeken

Geen boekingskosten

De prijs die je ziet is inclusief onze marge en de belastingen die de accommodatie doorgeeft. Bij het afrekenen komt er niets bij.

Gratis annuleren op de meeste kamers

Elk tarief vermeldt zijn eigen uiterste datum, en je annuleert zelf zonder te bellen.

Prijzen op de kaart

Zie wat elke accommodatie kost voordat je klikt, en doorzoek elke wijk door de kaart te verslepen.

Eén bevestiging

Je krijgt een referentie die de accommodatie direct kan opzoeken, en een pagina om je boeking te bekijken of te annuleren.

Veelgestelde vragen over Zürich

Wat kost een hotel in Zürich per nacht?

Op dit moment beginnen de goedkoopste boekbare kamers rond € 99 per nacht voor twee personen, de gangbare prijs is € 193 en het bovenste kwart van de markt begint bij € 263. Prijzen bewegen mee met het seizoen en de dag van de week, dus controleer je eigen datums.

Kan ik in Zürich een hotel boeken met gratis annuleren?

Ja — ongeveer 70% van de beschikbare kamers in Zürich is kosteloos te annuleren tot een datum die de accommodatie zelf bepaalt, meestal 24 tot 72 uur voor aankomst. Gebruik het filter voor gratis annuleren om alleen die tarieven te zien.

Welke valuta gebruiken ze in Zwitserland?

De CHF (CHF). Pinnen kan overal. Euro's worden vaak wel aangenomen maar tegen een slechte koers, en je krijgt frank terug.

Moet ik fooi geven in Zwitserland?

Bediening zit in de prijs; afronden volstaat.

Wat is er te doen in Zürich?

De bekendste plekken zijn Letzigrund, Zürich Opera House, Kunsthaus Zürich, Hallenstadion, Museum Rietberg. Hierboven staat er meer over in het blok met wat er te doen is.

Is Zürich in een andere week goedkoper?

Nauwelijks. Over drie losse doordeweekse verblijven bleef de gangbare prijs in Zürich binnen een factor 1,15, dus je kunt gerust de datums boeken die jou uitkomen zonder naar een goedkopere week te zoeken.

Verder kijken

Bestemmingen in de buurt