Hotels in Rotterdam, Netherlands
Photo: Rob Oo · CC BY 2.0

Hotels in Rotterdam

Hotels in Rotterdam beginnen op dit moment rond € 61 per nacht voor twee personen, met € 106 als gangbare prijs en € 106 voor een comfortabele 4-sterrenkamer. Van de 95 accommodaties die we hier kunnen boeken geldt: 88% van de kamers is kosteloos te annuleren; 42% heeft ontbijt inbegrepen of biedt het aan; de gemiddelde gastbeoordeling is 8.3/10.

Live prijzen, gecontroleerd op 2026-10-08 voor twee nachten over 30 dagen. Jouw datums wijken af — zoek je eigen datums.

Rotterdam Ahoy, Euromast en Mevlana Mosque trekken de meeste bezoekers naar Rotterdam, en de hotels hieronder liggen daar binnen bereik van. We kunnen hier 95 accommodaties boeken, vanaf € 61 per nacht voor twee volwassenen, met € 106 als gangbare prijs. Ongeveer 88% van de kamers is kosteloos te annuleren, en de gemiddelde gastbeoordeling is 8.3/10. Je betaalt in EUR, en pinnen kan overal; veel zaken nemen geen contant geld meer aan. Buitenlandse creditcards worden lang niet overal geaccepteerd — een debitcard werkt beter.

Wat hotels kosten in Rotterdam

Per nacht voor twee volwassenen, inclusief belastingen en toeslagen voor zover de accommodatie die doorgeeft. Gebaseerd op de 95 boekbare accommodaties die we vonden voor twee nachten doordeweeks, over een maand.

Hotelprijzen in Rotterdam per nacht
Goedkoopst beschikbaar€ 47
Gangbare vanafprijs€ 61
Onderste kwart van de markt€ 87
Gangbare (mediane) prijs€ 106
Bovenste kwart€ 139
Gangbaar 3 sterren€ 101
Gangbaar 4 sterren€ 106
Gangbaar 5 sterren€ 154

Best beoordeelde hotels in Rotterdam

De best beoordeelde accommodaties met een serieus aantal gastbeoordelingen, beschikbaar op onze voorbeelddatums.

Beste prijs-kwaliteit in Rotterdam

Beoordeeld met 8/10 of hoger en geprijsd op of onder de stadsmediaan — precies waar de meeste reizigers naar op zoek zijn.

Wat te doen in Rotterdam

De plekken die reizigers hier het vaakst opzoeken, gerangschikt naar hoe breed er over geschreven wordt. De meeste liggen binnen bereik van de hotels hierboven.

Rotterdam Ahoy

event arena in Rotterdam, Netherlands

4.7 km van het centrum
Euromast

observation tower in Rotterdam, Netherlands

2.2 km van het centrum
Mevlana Mosque

mosque in Rotterdam, the Netherlands

2.5 km van het centrum
Diergaarde Blijdorp

zoo in Rotterdam, Netherlands

1.7 km van het centrum
Kunsthal

exhibition centre in Rotterdam, Netherlands

1.5 km van het centrum

Waar Rotterdam ligt, en wat er in de buurt is

Rotterdam ligt in Nederland op 51.9244° N, 4.4777° E. Elk hotel hieronder staat op de live kaart, zodat je meteen ziet welke op loopafstand liggen van waar je voor komt en welke een taxirit verderop zijn.

Afstanden zijn hemelsbreed vanaf het centrum.

  • Rotterdam Ahoy4.7 km van het centrum
  • Euromast2.2 km van het centrum
  • Mevlana Mosque2.5 km van het centrum
  • Diergaarde Blijdorp1.7 km van het centrum
  • Kunsthal1.5 km van het centrum
Rotterdam op de kaart openenLive prijzen per hotel

Hotels per wijk in Rotterdam

Elk hiervan heeft een eigen pagina met live prijzen voor dat deel van de stad.

Hotels bij de bezienswaardigheden

Kamers op loopafstand van waar je eigenlijk voor komt.

Handig om te weten in Nederland

Valuta
EUR (€) — Pinnen kan overal; veel zaken nemen geen contant geld meer aan. Buitenlandse creditcards worden lang niet overal geaccepteerd — een debitcard werkt beter.
Taal
Nederlands. Vrijwel iedereen spreekt Engels.
Stekker & spanning
Type C/F, 230V. Neem een adapter mee als je stekkers afwijken.
Fooien
Bediening zit in de prijs. Afronden of 5 à 10% bij goede bediening.
Alarmnummer
112
Goed om te weten voordat je gaat

Fietsers hebben in de praktijk voorrang op alles; kijk twee keer voor je een fietspad oversteekt. Hotelprijzen in Amsterdam verdubbelen tijdens beurzen en op koningsdag.

Maakt de week die je kiest uit in Rotterdam?

Nauwelijks. Over drie losse doordeweekse verblijven bleef de gangbare prijs in Rotterdam binnen een factor 1,28, dus je kunt gerust de datums boeken die jou uitkomen zonder naar een goedkopere week te zoeken. Hoe we dit meten.

Waarom hier boeken

Geen boekingskosten

De prijs die je ziet is inclusief onze marge en de belastingen die de accommodatie doorgeeft. Bij het afrekenen komt er niets bij.

Gratis annuleren op de meeste kamers

Elk tarief vermeldt zijn eigen uiterste datum, en je annuleert zelf zonder te bellen.

Prijzen op de kaart

Zie wat elke accommodatie kost voordat je klikt, en doorzoek elke wijk door de kaart te verslepen.

Eén bevestiging

Je krijgt een referentie die de accommodatie direct kan opzoeken, en een pagina om je boeking te bekijken of te annuleren.

Veelgestelde vragen over Rotterdam

Wat kost een hotel in Rotterdam per nacht?

Op dit moment beginnen de goedkoopste boekbare kamers rond € 61 per nacht voor twee personen, de gangbare prijs is € 106 en het bovenste kwart van de markt begint bij € 139. Prijzen bewegen mee met het seizoen en de dag van de week, dus controleer je eigen datums.

Kan ik in Rotterdam een hotel boeken met gratis annuleren?

Ja — ongeveer 88% van de beschikbare kamers in Rotterdam is kosteloos te annuleren tot een datum die de accommodatie zelf bepaalt, meestal 24 tot 72 uur voor aankomst. Gebruik het filter voor gratis annuleren om alleen die tarieven te zien.

Welke valuta gebruiken ze in Nederland?

De EUR (€). Pinnen kan overal; veel zaken nemen geen contant geld meer aan. Buitenlandse creditcards worden lang niet overal geaccepteerd — een debitcard werkt beter.

Moet ik fooi geven in Nederland?

Bediening zit in de prijs. Afronden of 5 à 10% bij goede bediening.

Wat is er te doen in Rotterdam?

De bekendste plekken zijn Rotterdam Ahoy, Euromast, Mevlana Mosque, Diergaarde Blijdorp, Kunsthal. Hierboven staat er meer over in het blok met wat er te doen is.

Is Rotterdam in een andere week goedkoper?

Nauwelijks. Over drie losse doordeweekse verblijven bleef de gangbare prijs in Rotterdam binnen een factor 1,28, dus je kunt gerust de datums boeken die jou uitkomen zonder naar een goedkopere week te zoeken.

Verder kijken

Bestemmingen in de buurt