Hotels in Andorra la Vella, Andorra

Hotels in Andorra la Vella

Hotels in Andorra la Vella beginnen op dit moment rond € 53 per nacht voor twee personen, met € 85 als gangbare prijs en € 86 voor een comfortabele 4-sterrenkamer. Van de 92 accommodaties die we hier kunnen boeken geldt: 89% van de kamers is kosteloos te annuleren; 75% heeft ontbijt inbegrepen of biedt het aan; de gemiddelde gastbeoordeling is 8.3/10.

Live prijzen, gecontroleerd op 2026-10-08 voor twee nachten over 30 dagen. Jouw datums wijken af — zoek je eigen datums.

Estadi Nacional, Casa d'Areny-Plandolit en Farga Rossell trekken de meeste bezoekers naar Andorra la Vella, en de hotels hieronder liggen daar binnen bereik van. We kunnen hier 92 accommodaties boeken, vanaf € 53 per nacht voor twee volwassenen, met € 85 als gangbare prijs. Ongeveer 89% van de kamers is kosteloos te annuleren, en de gemiddelde gastbeoordeling is 8.3/10. Je betaalt in EUR, en euro, hoewel Andorra niet in de EU zit. Overal kaart.

Wat hotels kosten in Andorra la Vella

Per nacht voor twee volwassenen, inclusief belastingen en toeslagen voor zover de accommodatie die doorgeeft. Gebaseerd op de 92 boekbare accommodaties die we vonden voor twee nachten doordeweeks, over een maand.

Hotelprijzen in Andorra la Vella per nacht
Goedkoopst beschikbaar€ 43
Gangbare vanafprijs€ 53
Onderste kwart van de markt€ 64
Gangbare (mediane) prijs€ 85
Bovenste kwart€ 115
Gangbaar 3 sterren€ 78
Gangbaar 4 sterren€ 86
Gangbaar 5 sterren€ 194

Best beoordeelde hotels in Andorra la Vella

De best beoordeelde accommodaties met een serieus aantal gastbeoordelingen, beschikbaar op onze voorbeelddatums.

Beste prijs-kwaliteit in Andorra la Vella

Beoordeeld met 8/10 of hoger en geprijsd op of onder de stadsmediaan — precies waar de meeste reizigers naar op zoek zijn.

Wat te doen in Andorra la Vella

De plekken die reizigers hier het vaakst opzoeken, gerangschikt naar hoe breed er over geschreven wordt. De meeste liggen binnen bereik van de hotels hierboven.

Estadi Nacional

national stadium in Andorra la Vella

1.4 km van het centrum
Casa d'Areny-Plandolit

historical mansion located in Ordino, Andorra

7.0 km van het centrum
Farga Rossell

museum in La Massana, Andorra

5.6 km van het centrum
Casa Cristo

house in Encamp, Andorra

7.7 km van het centrum
Gravats del Roc de les Bruixes

archaeological site in Canillo, Andorra

9.9 km van het centrum
Casa dels Russos

house in Santa Coloma d'Andorra, Andorra

1.0 km van het centrum
Carmen Thyssen Museum of Andorra3.4 km van het centrum
Església de Santa Bàrbara d'Ordino

church building in Ordino, Andorra

6.8 km van het centrum

Waar Andorra la Vella ligt, en wat er in de buurt is

Andorra la Vella ligt in Andorra op 42.4979° N, 1.5032° E. Elk hotel hieronder staat op de live kaart, zodat je meteen ziet welke op loopafstand liggen van waar je voor komt en welke een taxirit verderop zijn.

Afstanden zijn hemelsbreed vanaf het centrum.

  • Estadi Nacional1.4 km van het centrum
  • Casa d'Areny-Plandolit7.0 km van het centrum
  • Farga Rossell5.6 km van het centrum
  • Casa Cristo7.7 km van het centrum
  • Gravats del Roc de les Bruixes9.9 km van het centrum
  • Casa dels Russos1.0 km van het centrum
Andorra la Vella op de kaart openenLive prijzen per hotel

Hotels bij de bezienswaardigheden

Kamers op loopafstand van waar je eigenlijk voor komt.

Handig om te weten in Andorra

Valuta
EUR (€) — Euro, hoewel Andorra niet in de EU zit. Overal kaart.
Taal
Catalaans is de officiële taal; Spaans, Frans en Engels worden breed gesproken.
Stekker & spanning
Type C/F, 230V. Neem een adapter mee als je stekkers afwijken.
Fooien
Niet verwacht; afronden volstaat.
Alarmnummer
112
Goed om te weten voordat je gaat

Omdat het buiten de EU-douane-unie ligt, gelden er limieten op wat je mag meenemen — daarom zijn drank, tabak en elektronica er goedkoop. Skiprijzen zijn het drievoudige van de zomertarieven.

Maakt de week die je kiest uit in Andorra la Vella?

Enigszins. Over drie losse doordeweekse verblijven verschilde de gangbare prijs in Andorra la Vella een factor 1,47 — het kijken waard als je datums kunnen schuiven, maar hier valt de grootste winst niet. Hoe we dit meten.

Waarom hier boeken

Geen boekingskosten

De prijs die je ziet is inclusief onze marge en de belastingen die de accommodatie doorgeeft. Bij het afrekenen komt er niets bij.

Gratis annuleren op de meeste kamers

Elk tarief vermeldt zijn eigen uiterste datum, en je annuleert zelf zonder te bellen.

Prijzen op de kaart

Zie wat elke accommodatie kost voordat je klikt, en doorzoek elke wijk door de kaart te verslepen.

Eén bevestiging

Je krijgt een referentie die de accommodatie direct kan opzoeken, en een pagina om je boeking te bekijken of te annuleren.

Veelgestelde vragen over Andorra la Vella

Wat kost een hotel in Andorra la Vella per nacht?

Op dit moment beginnen de goedkoopste boekbare kamers rond € 53 per nacht voor twee personen, de gangbare prijs is € 85 en het bovenste kwart van de markt begint bij € 115. Prijzen bewegen mee met het seizoen en de dag van de week, dus controleer je eigen datums.

Kan ik in Andorra la Vella een hotel boeken met gratis annuleren?

Ja — ongeveer 89% van de beschikbare kamers in Andorra la Vella is kosteloos te annuleren tot een datum die de accommodatie zelf bepaalt, meestal 24 tot 72 uur voor aankomst. Gebruik het filter voor gratis annuleren om alleen die tarieven te zien.

Welke valuta gebruiken ze in Andorra?

De EUR (€). Euro, hoewel Andorra niet in de EU zit. Overal kaart.

Moet ik fooi geven in Andorra?

Niet verwacht; afronden volstaat.

Wat is er te doen in Andorra la Vella?

De bekendste plekken zijn Estadi Nacional, Casa d'Areny-Plandolit, Farga Rossell, Casa Cristo, Gravats del Roc de les Bruixes. Hierboven staat er meer over in het blok met wat er te doen is.

Is Andorra la Vella in een andere week goedkoper?

Enigszins. Over drie losse doordeweekse verblijven verschilde de gangbare prijs in Andorra la Vella een factor 1,47 — het kijken waard als je datums kunnen schuiven, maar hier valt de grootste winst niet.

Verder kijken

Bestemmingen in de buurt